Hakkımızda

TARİHÇE:

2001 yılında Akın Ticaret unvanı ile Mehmet AKIN tarafından kurulmuştur. Kurulduktan kısa süre sonra güçlendirdiği makine ve araç parkı ile sektöründe araç kiralama, nakliyat ve hafriyat alanlarında kendini tanıtmış, 2016 yılında Ataberakın İnş. Hafr. Nakl. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasını kurarak inşaat işlerine başlamıştır. Güçlü makine parkının sağladığı avantajlarla alt yapı, inşaat taahhüt ve Jeotermal enerji santrali projeleri tamamlanmıştır.

Firma; inşaat taahhüt grubu kurulduğu günden bugüne kadar, değişen ve gelişen ülke koşullara uyum sağlayacak şekilde makine parkını güçlü ekipmanlar ile daha da kuvvetlendirerek taahhüt işlerini başarı ile tamamlamıştır. Kredibilitesi yüksek, finansmanı sağlam, etik meslek ilkelerine değer veren, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma haline gelmiştir.

Ataberakın İnşaat firmasının amacı sektöründe lider kuruluşlara hizmet vermek ve iş hacmini istikrarlı olarak büyütmektir.

VİZYON:

Oluşturduğumuz kurum kültürü ile birlikte kazandığımız tecrübelerimizi gelecek nesillere taşıyarak, önümüzdeki 10 yıl içerisinde bulunduğumuz sektörlerde Aydın ili çapında en başarılı inşaat firması olmaktır.

MİSYON:

İçinde bulunduğumuz sektörlerde müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutup sürekli mükemmeli arayarak her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunmaktır.